|
Konsolidujte své dluhy a plaťte méně a pohodlněji
Důležité info: Inspirací pro zde uvedené informace byly různé další zdroje. Je možné, že některé již nejsou aktuální a neodpovídají současné právní úpravě v oblasti spotřebitelských úvěrů.

Kalkulačka konsolidace půjček

9-října-2014

Zbavit se půjček a dluhů nějakým zázrakem nebo mávnutím kouzelného proutku – to by si asi přál každý, kdo splácí více závazků a už mu z toho jde hlava kolem. Pokud zrovna nenarazíte na nějakého dobrodince, který za Vás dluhy zaplatí, nezbývá Vám než platit a platit. Naštěstí zde existuje finanční produkt, který Vám může Vaše trable výrazně ulehčit - konsolidace půjček bez ručení.

Pokud si chcete spočítat, zda je pro Vás konsolidace výhodná a kolik s konsolidací ušetříte, můžete využít některou z kalkulaček konsolidace půjček. Podívejme se, jak taková kalkulačka funguje.

Parametry konsolidace

Ke každému Vašemu úvěru musíte do kalkulátoru zadat jeho parametry – půjčenou částku, úrok nebo RPSN, celkový počet splatíte a počet již zaplacených splátek. Je zde ale nutné zadat také to, jaké jsou sankce za předčasné splacení. Dále je potřeba do kalkulačky zadat parametry nového úvěru, který Vám daná banka nebo nebankovní společnost nabízí – úrok nebo RPSN, počet splátek. Kalkulátor Vám pak spočítá, kolik celkově s  konsolidací půjček ušetříte a jaká měsíční splátka.

Kalkulátory na internetu

Kalkulačky konsolidace půjček jsou běžně k dispozici na internetu – jedná se buďto o obecné kalkulátory konsolidace půjček, kde zadáte jakékoliv hodnoty, anebo se jedná o kalkulačky konkrétní banky nebo nebankovní společnosti.

Bankovní i nebankovní konsolidace

Konsolidaci půjčke poskytují banky i nebankovní instituce. Z produktů známých bankovních společností jmenujme například Konsolidaci půjček České spořitelny, GE Money bank, z nebankovních konsolidací například produkt SnadnáHypotéka.cz

Doporučujeme

Další informace na téma konsolidace neboli sloučení půjček můžete najít na stránkách Maxi-půjčky.cz - rychlé půjčky ihned

Pokud nemůžete doložit, kolik vyděláváte, mohly by Vás zajímat informace o snadné, rychlé a dostupné půjčce bez doložení příjmu.

© 2014 Konsolidace-Sloučení-Půjček.cz, Všechna práva vyhrazena, Kontakt na provozovatele.
Provozovatel tohoto webu neposkytuje ani nezprostředkovává spotřebitelské úvěry ve smyslu zák. č. 257/2016 Sb.
Stránky jsou pouze informativního charakteru.