|
Konsolidujte své dluhy a plaťte méně a pohodlněji
Důležité info: Inspirací pro zde uvedené informace byly různé další zdroje. Je možné, že některé již nejsou aktuální a neodpovídají současné právní úpravě v oblasti spotřebitelských úvěrů.

Konsolidace půjček u České spořitelny - informace

19-září-2015

Česká spořitelna působí na Českém trhu již přes 20 let a stala se jednou z nejznámějších a možná také nejdůvěryhodnějších místních bank. K velkému úspěchu České spořitelny jistě pomáhá i stálá modernizace služeb a přizpůsobování služeb aktuálním potřebám zákazníků. Pobočku má Česká spořitelna v každém větším městě takže je zákazníkům blíže.

Konsolidace půjček

Českou spořitelnu využívají nejen fyzické osoby ke spravování svých financí na běžných bankovních účtech, ale je využívána i právnickými osobami. Mezi produkty ne zrovna nejstarší v rámci služeb ČP patří tzv. Konsolidace půjček Česká spořitelna. Konsolidaci úvěrů - sloučení půjček známe již desítky let zejména ze zahraničí, kde měl kapitalismus a demokracie lepší podmínky než například v totalitním Československu.

Konsolidace více půjček

Co tedy konsolidace půjček je a co může klientům České spořitelny i potenciálním klientům přinést? Konsolidace slibuje především výhody v podobě zjednodušení splácení více půjček spojením těchto splátek do jedné splátky České spořitelně. Některé firmy slibují i snížení měsíčně splácené částky avšak ne vždy je to možné. Snížení splátky může být dosaženo rozložením celkové dlužné částky na delší období.

Výhody konsolidace více půjček

Díky rozložení splátek na delší období si pak může klient oddechnout od starostí, kdy mu nevystačí peníze na běžné nutné výdaje spojené s vedením domácnosti. Zájemci o konsolidaci půjček by měli kontaktovat Českou spořitelnu na bezplatném telefonním čísle s předvolbou 0800. Aktuální informace naleznete vždy na oficiální stránce České spořitelny. Tuto stránku můžete najít například pomocí vyhledávače Google a nebo zkuste adresu www.csas.cz.Doporučujeme

Další informace na téma konsolidace neboli sloučení půjček můžete najít na stránkách Maxi-půjčky.cz

Pokud nemůžete doložit, kolik vyděláváte, mohly by Vás zajímat informace o snadné, rychlé a dostupné půjčce bez doložení příjmu.

© 2014 Konsolidace-Sloučení-Půjček.cz, Všechna práva vyhrazena, Kontakt na provozovatele.
Provozovatel tohoto webu neposkytuje ani nezprostředkovává spotřebitelské úvěry ve smyslu zák. č. 257/2016 Sb.
Stránky jsou pouze informativního charakteru.