|
Konsolidujte své dluhy a plaťte méně a pohodlněji
Důležité info: Inspirací pro zde uvedené informace byly různé další zdroje. Je možné, že některé již nejsou aktuální a neodpovídají současné právní úpravě v oblasti spotřebitelských úvěrů.

Podmínky získání půjčky od Půjčkomatu

25-listopadu-2014

Expresní půjčka? Stačí dvacet minut?

Na webových stránkách společnosti Půjčkomat se dozvíme, že k získání expresní půjčky stačí necelých dvacet minut. Žadatel musí absolvovat tři kroky, které ho při troše štěstí dovedou k penězům. Smůlu nemají ani žadatelé, kteří figurují v některých z registrů dlužníků, společnost si je pouze bude napoprvé prověřovat, a to například předložením různých dokladů. Jak konkrétně vypadá žádost o tuto půjčku a jaké má Půjčkomat podmínky získání?

První krok? Registrace

Prvním potřebným krokem k získání peněz je registrace na stránkách Půjčkomatu. Jedná se o základní údaje, které budou použity pro tvorbu smlouvy. Konkrétně se vás bude formulář ptát například na vaše jméno, datum narození či kontaktní údaje jako email nebo telefon. První část by dle údajů na webu neměla zabrat více jak tři minuty.

Další krok? Žádost o půjčku

Druhým krokem je samotná žádost o půjčku. Výši částky a dobu splatnosti si nastavujete na počítadle dostupném na webových stránkách. Půjčit si můžete v rozmezí pěti set až deseti tisíc korun. Doba splatnosti se pak pohybuje mezi pěti a jedenatřiceti dny. Čím vyšší částku a dobu splatnosti zvolíte, tím vyšší úrok na vás čeká. Například při půjčce deseti tisíc korun na 31 dní zaplatíte celkem 12680 korun, tedy o 2680 korun více, než jste si původně půjčili. Odeslání žádosti by vám nemělo zabrat více než pět minut.

Poslední krok? Počkejte na peníze

Pokud společnost vaší žádosti vyhoví, do deseti minut vám odesílá schválenou částku na váš účet. Alespoň to je uvedeno na webu Půjčkomatu. Je tu však jedna výjimka. Pokud jste žádali o půjčku do výplaty nad 4900 korun, firma vám peníze pošle až poté, co obdrží vámi podepsanou smlouvu. Samotné schválení žádosti o půjčku by pak nemělo trvat déle, než několik desítek minut.Doporučujeme

Chtěli byste sloučit své půjčky a úvěry, ale nemáte doložitelný příjem nebo máte záznam v registru dlužníků? Právě pro Vás je určen produkt konsolidace půjček bez registru - více informací o této nebankovní konsolidace můžete najít na stránkách Maxi-půjčky.cz

Pokud nemůžete doložit, kolik vyděláváte, mohly by Vás zajímat informace o snadné, rychlé a dostupné půjčce bez doložení příjmu.

© 2014 Konsolidace-Sloučení-Půjček.cz, Všechna práva vyhrazena, Kontakt na provozovatele.
Provozovatel tohoto webu neposkytuje ani nezprostředkovává spotřebitelské úvěry ve smyslu zák. č. 257/2016 Sb.
Stránky jsou pouze informativního charakteru.