|
Konsolidujte své dluhy a plaťte méně a pohodlněji
Důležité info: Inspirací pro zde uvedené informace byly různé další zdroje. Je možné, že některé již nejsou aktuální a neodpovídají současné právní úpravě v oblasti spotřebitelských úvěrů.

Půjčka GE Money Auto

27-prosince-2014

Automobil je bežnou součástí života téměř každé rodiny a pro mnohé lidi se stal nepostradatelným každodenním pomocníkem. Nákup nového nebo i staršího je nákladná věc asi pro každého a ne každý má tolik vlastních prostředků na to si automobil pořídit z našetřenýchj peněz.

Finanční trh nám v tomto vychází vstříc a kromě nožství neúčelových bankovních i nebankovních půjček, tkeré lze použít na cokoliv a také na nákup automobilu, nám nabízí také účelové půjčky na auto.

Příkladem takovéhoto produktu je půjčka GE Money Auto. Jedná se o účelový úvěr společnosti GE Money určený na nákup nového nebo i staršího auta. Půjčí Vám částku od 25000 korun a doba splatnosti půjčky je 6 - 84 měsíců. Splátkový kalendář si určíte sami při sjednávání půjčky.

Účelovost = výhodnější úrok

Výhodou tohoto úvěru je jeho účelovost - úrok je nastaven o něco výhodněji než je tomu u běžného spotřebitelského úvěru na cokoliv. GE Money Auto úvěr můžete sjednat buťo na některé z poboček společsnoti Ge Money v České republice. nebo prostřednictvím online formuláře přes internet.

Ge Money Auto je půjčka, která vám zkráti cestu k Vašemu novému vozu a pomůže Vám s jeho financováním.Doporučujeme

Další informace na téma konsolidace neboli sloučení půjček můžete najít na stránkách Maxi-půjčky.cz

Pokud nemůžete doložit, kolik vyděláváte, mohly by Vás zajímat informace o snadné, rychlé a dostupné půjčce bez doložení příjmu.

© 2014 Konsolidace-Sloučení-Půjček.cz, Všechna práva vyhrazena, Kontakt na provozovatele.
Provozovatel tohoto webu neposkytuje ani nezprostředkovává spotřebitelské úvěry ve smyslu zák. č. 257/2016 Sb.
Stránky jsou pouze informativního charakteru.