|
Konsolidujte své dluhy a plaťte méně a pohodlněji
Důležité info: Inspirací pro zde uvedené informace byly různé další zdroje. Je možné, že některé již nejsou aktuální a neodpovídají současné právní úpravě v oblasti spotřebitelských úvěrů.

Rychlé půjčky až do domu

11-února-2015

Když jsou potřeba peníze na zaplacení důležitých výdajů, je často každá hodina a den drahý. Často se vyskytneme v této situaci těsně před dobou splatnosti a to znamená, že je potřeba neprodleně reagovat a peníze zajistit a nebo zajistit odložení platby pokud to je možné. Někdy nebývá možné platbu odložit, a tak je potřeba získat peníze jak to jen jde. Má peníze můj člen rodiny, někdo blízký, kamarád? Možná však nechcete nikoho obtěžovat a problémy si chcete vyřešit sami.

V takovém případě je možné třeba navštívit banku a nechat si aktivovat přečerpání účtu do mínusu - takzvaný kontokorent. Přečerpaná půjčka je úročena jako běžná půjčka, proto je třeba ke kontokorentu přistupovat tak abych zvládl vždy tento splácet a nedostal jsem se nikdy do situace, kdy splátky převyšují peníze dostupné v každém měsíci.

Půjčka až do domu od s.r.o.

Pokud se vám nepodaří kontokorent ani bankovní půjčku získat, nabízí se jako další možnost půjčky nebankovní. Nabízejí je obyčejné soukromé firmy - s.r.o. například. Pokud vám jde o půjčky až do domu, budete muset pečlivěji hledat a například do internetových vyhledávačů zadávat tuto frázi a nebo frázi "půjčka na ruku", "půjčka v hotovosti". Při troše trpělivosti se vám jistě podaří nějaké firmy, nabízející půjčky až do domu, nalézt. Jsou to možná známé firmy jako Provident, jejich obchodní zástupci mohou přinést peníze i v hotovosti.

Podpis smlouvy u půjčky v hotovosti

Půjčky až do domu v hotovosti bývají někdy podepisovány přímo s obchodním zástupce, člověkem, který za vámi přijede, vysvětlí, podepíšete smlouvu a dostanete peníze. Před souhlasem se smlouvou je nanejvýš vhodné si vše nechat poslat například emailem předem k pročtení. Takto můžete v klidu zjistit s čím souhlasíte a co vás čeká.
Náš TIP: Více o výhodné online půjčce s vyřízením do 15 minut se dozvíte na webu Maxi-Půjčky.cz
Doporučujeme

Chtěli byste sloučit své půjčky a úvěry, ale nemáte doložitelný příjem nebo máte záznam v registru dlužníků? Právě pro Vás je určen produkt konsolidace půjček bez registru - více informací o této nebankovní konsolidace můžete najít na stránkách Maxi-půjčky.cz

Pokud nemůžete doložit, kolik vyděláváte, mohly by Vás zajímat informace o snadné, rychlé a dostupné půjčce bez doložení příjmu.

© 2014 Konsolidace-Sloučení-Půjček.cz, Všechna práva vyhrazena, Kontakt na provozovatele.
Provozovatel tohoto webu neposkytuje ani nezprostředkovává spotřebitelské úvěry ve smyslu zák. č. 257/2016 Sb.
Stránky jsou pouze informativního charakteru.