|
Konsolidujte své dluhy a plaťte méně a pohodlněji
Důležité info: Inspirací pro zde uvedené informace byly různé další zdroje. Je možné, že některé již nejsou aktuální a neodpovídají současné právní úpravě v oblasti spotřebitelských úvěrů.

Co je to americká hypotéka

15-září-2014

Pokud potřebujete výhodnou půjčku na cokoliv, a třeba i v řádu statisiců Kč, a vlastníte nemovitost, kterou můžete dát do zástavy - můžete využít úvěr, kterému se říká americká hypotéka.

V čem je jiná než klasická hypotéka?

  • Můžete si ji vzít na cokoli (ne nutně na koupi nemovitosti)
  • Musíte mít ve vlastnictví nemovitost, již můžete dát do zástavy
  • Není problémem, jste-li uvedeni v registru dlužníků

Jak přesně Americká hypotéka funguje?

Je to velmi jednoduché. Pokud máte ve svém vlastnictví byt, rodinný dům nebo jinou vhodnou nemovitost, může Vám společnost, která Americké hypotéky poskytuje, půjčit určité procento odhadní ceny nemovitosti.

Tak například, pokud máte byt v hodnotě 1 mil korun, v případě, že si sjednáte Americkou hypotéku na 70% zástavní hodnoty nemovitosti, můžete si půjčit až 700 000 Kč. A to s úrokovou sazbou, kterou u běžného spotřebitelského úvěru stěži dostanete.

Kde se mohu po Americké hypotéce poohlédnout?

Tento typ hypotéky poskytují jak banky, tak i nebankovní společnosti. Bankovní americká hypotéka se vyznačuje výhodnějším úrokem, je ale méne flexibilnější, například v tom, že minimální částka, kterou si můžete půjčit, je vyšší, než tomu bývá u nebankovních hypoték.

Naproti tomu nebankovní americká hypotéka je flexibilnější - pružnější - lze si půjčit už například od 50 000 Kč. Jednání a administrativa je zpravidla rychlejší než u bank, úrok bývá o něco vyšší než u bankovních amerických hypoték.Doporučujeme

Další informace na téma konsolidace neboli sloučení půjček můžete najít na stránkách Maxi-půjčky.cz

Pokud nemůžete doložit, kolik vyděláváte, mohly by Vás zajímat informace o snadné, rychlé a dostupné půjčce bez doložení příjmu.

© 2014 Konsolidace-Sloučení-Půjček.cz, Všechna práva vyhrazena, Kontakt na provozovatele.
Provozovatel tohoto webu neposkytuje ani nezprostředkovává spotřebitelské úvěry ve smyslu zák. č. 257/2016 Sb.
Stránky jsou pouze informativního charakteru.