|
Konsolidujte své dluhy a plaťte méně a pohodlněji
Důležité info: Inspirací pro zde uvedené informace byly různé další zdroje. Je možné, že některé již nejsou aktuální a neodpovídají současné právní úpravě v oblasti spotřebitelských úvěrů.

Studentské půjčky od České spořitelny

29-září-2014

Mnozí lidé vzpomínají na studentská léta jako na nejkrásnější období života. Bezstarostnost, volný čas a občasná návštěva školy jsou plné volna a příjemně strávených chvil se svými vrstevníky. Se zavedením školného, studijních plateb a vysokých nákladů na bydlení a stravování, mohou být tyto chvíle nepříjemně zavaleny starostmi. Zbavte se finančních problémů a užijte si posledních let svobody.

Podmínky České spořitelny

Studentskou půjčku dostane každý, kdo navštěvuje vysokou školu a dosáhl 18 let. Česká spořitelna nabízí zajímavý produkt s nízkým úrokem a vysokou částkou k půjčení. Studentská půjčka České spořitelny začíná na 30.000 Kč a končí na 300.000 Kč. Výhodou půjčky je možnost dlouhodobého splácení závazku. Splátky si můžete rozložit na jeden rok nebo až na 10 let. Tím se dostanete na skutečně nízkou úroveň měsíční platby.

Neúčelová půjčka

Studentská půjčka od České spořitelny vyžaduje pouze potvrzení o studiu. Nic víc není třeba a do 100.000 Kč nepotřebujete ani ručitele, stačí spoludlužnický závazek rodičů. Navíc nemusíte peníze použít ani na studium. Za půjčku si můžete cokoliv pořídit. Česká spořitelna vám peníze vyplatí v hotovosti nebo převede na účet. Je na vás, jak s nimi naložíte. A výhodou je také nízký a pevný úrok. Po celou dobu splácení platíte stejnou částku, kterou vám kompenzuje inflace.

Podnikání při studiu

Mnoho studentů si při studiu vypomáhá podnikáním. Někdo má webové stránky s eshopem, jiný malou kamennou prodejnu v pronájmu. Studentská půjčka České spořitelny je určena také k začátkům nebo investicím do podnikání. Sehnat peníze na začátku není prosté. Proto až 300.000 Kč je dobrým startem a zárukou úspěchu. S studentskou půjčkou ČS si zajistíte proplacení prvních nákladů, zaměstnanců nebo koupíte hmotný majetek. A vydělat při tak nízkém úroku je přece snadné. Vždyť marže obchodníka je kolem 20 %. Za málo námahy a se zdroji ze studentské půjčky si tak zajistíte klidné studium i dostatek peněz.
Náš TIP: Více o výhodné online půjčce s vyřízením do 15 minut se můžete dozvědět na webu Maxi-Půjčky.cz
Doporučujeme

Další informace na téma konsolidace neboli sloučení půjček můžete najít na stránkách Maxi-půjčky.cz

Pokud nemůžete doložit, kolik vyděláváte, mohly by Vás zajímat informace o snadné, rychlé a dostupné půjčce bez doložení příjmu.

© 2014 Konsolidace-Sloučení-Půjček.cz, Všechna práva vyhrazena, Kontakt na provozovatele.
Provozovatel tohoto webu neposkytuje ani nezprostředkovává spotřebitelské úvěry ve smyslu zák. č. 257/2016 Sb.
Stránky jsou pouze informativního charakteru.