|
Konsolidujte své dluhy a plaťte méně a pohodlněji
Důležité info: Inspirací pro zde uvedené informace byly různé další zdroje. Je možné, že některé již nejsou aktuální a neodpovídají současné právní úpravě v oblasti spotřebitelských úvěrů.

Hotovostní půjčky bez registru

30-září-2014

Zákon o bankách umožňuje libovolné předávání údajů o klientech. Bankovní registr eviduje každou fyzickou osobu, která nejen splácí úvěr, ale dokonce jen o úvěr požádala. Tyto informace se uchovávají řadu let a pokud se mezi nimi objeví nějaký nepříznivý údaj, mohou znamenat nedostupnost úvěrů. Bez hotovosti se občas ale neobejdeme.

Negativní záznam

Právě zpoždění se splátkou nebo neúspěšná žádost mohou být důvodem k odmítnutí úvěru. V osobním záznamu klienta se může objevit jakákoliv informace, která odradí banku od poskytnutí peněz. Negativní záznam ale nemá vliv na hotovostní půjčky bez registru. K nahlížení do svých záznamů nemusíte dávat souhlas a nikdo jej ani nevyžaduje. Půjčku tak lze získat přes jiné problémy.

Jiné půjčky

Rychlé hotovostní půjčky bez registru znamenají, že si můžete půjčit i v případě jiných závazků. Propočty bank často nevyjadřují přesný finanční stav klienta. Vycházejí z obecných předpokladů, které mohou být různé. Nájem bytu je přece sjednán na různé částky a stejně tak má každý jiné náklady na služby a energie. Přesto banka vypočte disponibilní částku z platu a odpočet nákladů podle svých tabulek. Individuální náklady a příjmy má každý jiné. A také další půjčky nemusejí znamenat neschopnost splácet.

Půjčení bez nahlížení do registru

Rozumné půjčky do registrů nepotřebují nahlížet. Hotovostní půjčky bez registru potřebují jen znát osobní údaje a zajistit si splacení třeba směnkou. Důležitější je osobní kontakt a subjektivní posouzení, než vytváření nefunkčních úvěrových modelů. Proto také většina lidí může takovou půjčku snadno získat. Stačí se jen obrátit na správnou nebankovní společnost nebo na soukromníka s volným kapitálem. Půjčit si můžete ještě dnes a peníze dostanete na ruku bez ponižujících souhlasů, zjišťování majetku a předkládání mnoha dokladů. A také bez tabulek nebo registrů, které stejně neznamenají jistotu návratnosti půjčky.Doporučujeme

Další informace na téma konsolidace neboli sloučení půjček můžete najít na stránkách Maxi-půjčky.cz

Pokud nemůžete doložit, kolik vyděláváte, mohly by Vás zajímat informace o snadné, rychlé a dostupné půjčce bez doložení příjmu.

© 2014 Konsolidace-Sloučení-Půjček.cz, Všechna práva vyhrazena, Kontakt na provozovatele.
Provozovatel tohoto webu neposkytuje ani nezprostředkovává spotřebitelské úvěry ve smyslu zák. č. 257/2016 Sb.
Stránky jsou pouze informativního charakteru.