|
Konsolidujte své dluhy a plaťte méně a pohodlněji
Důležité info: Inspirací pro zde uvedené informace byly různé další zdroje. Je možné, že některé již nejsou aktuální a neodpovídají současné právní úpravě v oblasti spotřebitelských úvěrů.

Era Půjčka Poštovní spořitelny

1-března-2015

Poštovní spořitelna je banka, ejjíž přepážku naleznete prakticky na každé poště a dá se říci, že tato banka je tak svým klentům daleko blíž než její konkurence. A Poštovní spořitelna nezaostává v nabídce půjček a úvěrů. Aktuálním a oblíbeným prouktem Poštovní spořitelny je také Era půjčka.

Co je to Era půjčka

Era půjčka je moderní úvěrový produkt určený pro široké vrstvy lidí. Je dostupná pro lidi mezi 18 a 67 letys trvalým pobytem na našem území, ale také pro občany EU s povolením k trvalému pobytu na území ČR. POdmínkou půjčky je také mít zřízen osobní účet u Poštovní spořitelny, ale pokud jej ještě nemáte, rádi Vám jej s žádostí o půjčku založí.

Výhodou je, že pokud osobní účet máte a chodí Vám na někj Váš příjem, nemusíte s žádostí o Era půjčku dokládat své příjmy. Dále budete potřebovat ještě doklad totožnosti - nelpépe Občanský průkaz (případně pas - u cizinců z EU).

Typy Era půjčky

Základním typem Era půjčky je Era půjčka sotřebitelský úvěr na cokoliv. Ten můžete využít opravdu na cokoliv - ať už na vybavení domácnosti, koupi automobilu nebo třeba luxusní dovolenou

Era půjčka na bydlení

Era půjčka na bydlení je vhodná pro ty, kteří si chtějí za půjčené peníze zlepšit vlastní bydlení. A může se jednat o stavební úpravy, rekontrukci nebo pomoc při financování nového bydlení. Tato účelová půjčka má velmi výhodný úrok ale také další výhody - například to, že si sami můžete určit, kdy chcete půjčku předčasně splatit. A nejsou za to žádné sankce.

Era hypotéka

Pokud pořizujete nové bydlení nebo se pouštíte do nákladnější rekonstrukce toho stávajícího, bude pro Vás vhodnější Era hypotéka. Era hypotéku také využijete při refinancování stávajícího úvěru na bydlení. A pozor - tato půjčka může být poskytnuta až do 100% z8stavn9 ceny nemovitosti.

Era kreditka

Era kreditka Vám usnadní Vaše nakupování - nemusíte se ohlížet na hotovost v peněžence nebo stav Vašeho běžného účtu - můžete se v klidu věnovat svým nákupům a peníze máte stále po ruce. A pokud peníze splatíte v bezúročném období, neplatíte z půjčené částky žádné úroky.

Náš TIP: Informace o kreditní kartě s až 55ti denním bezúročným obdobím a individuálně nastaveným úvěrovým rámcem si můžete přečíst zde.
Doporučujeme

Další informace na téma konsolidace neboli sloučení půjček můžete najít na stránkách Maxi-půjčky.cz

Pokud nemůžete doložit, kolik vyděláváte, mohly by Vás zajímat informace o snadné, rychlé a dostupné půjčce bez doložení příjmu.

© 2014 Konsolidace-Sloučení-Půjček.cz, Všechna práva vyhrazena, Kontakt na provozovatele.
Provozovatel tohoto webu neposkytuje ani nezprostředkovává spotřebitelské úvěry ve smyslu zák. č. 257/2016 Sb.
Stránky jsou pouze informativního charakteru.