|
Konsolidujte své dluhy a plaťte méně a pohodlněji
Důležité info: Inspirací pro zde uvedené informace byly různé další zdroje. Je možné, že některé již nejsou aktuální a neodpovídají současné právní úpravě v oblasti spotřebitelských úvěrů.

UniCredit Bank PRESTO Půjčka

9-ledna-2015

Bankovní půjčka na cokoli s přijatelnými úroky a snadným vyřízení? To nemusí být vtip. Pokud potřebujete půjčku co nejdříve a na zdlouhavé vyřizování v bankách nemáte čas, nemusíte hned sahat po nebankovních produktech. S UniCredit Bank si můžete půjčit až 1 milion korun na cokoliv v rámci PRESTO Půjčky. Stačit vám k tomu bude návštěva pobočky. Banka se vás nebude vyptávat, na co peníze potřebujete, jde tedy o úvěr neúčelový, vhodný na cokoliv.

Peníze do hodiny na účtu

UniCredit Bank PRESTO Půjčka je velmi rychle vyřízená, jak už její název napovídá. Stačí se dostavit na pobočku, kde s vámi pracovníci banky sepíšou žádost. Potřebujete s sebou občanský průkaz a druhý doklad totožnosti, doklad o adrese pobytu, například účet za elektřinu, a potvrzení o příjmu na formuláři banky. Pracovníci banky nahlédnou s vaším souhlasem do registru dlužníků. Pokud bude vyřízení žádosti úspěšné, smlouvu můžete ihned podepsat a do hodiny mít peníze na účtu. Za schválení a vyřízení úvěru se platí jednorázový poplatek 1 500 Kč.

Půjčka až 1 milion korun

Kolik si můžete s PRESTO půjčkou půjčit? Jde o částku od 30 000 Kč do 1 milionu Kč. Do 250 000 Kč navíc nepotřebujete spolužadatele. K individuálnímu posouzení banka přistupuje u sumy nad 500 000 Kč, tím chrání nejen sebe, ale i žadatele, aby byl schopen splácet a půjčka příliš nezatížila rodinný rozpočet nad únosnou míru. Odklad splátky je možný až pětkrát, poprvé ale až poté, co budete mít devět splátek úspěšně za sebou. Splácení trvá 12 až 84 měsíců, doba se volí podle finančních možností i vlastního uvážení.

Zvažte pojištění schopnost splácet

Poměrně krátká doba splatnosti celkovou výši půjčky výrazně zlevní. Zvláště u vyšších splátek se vyplatí předvídat a raději si schopnost splácet pojistit, a to volbou jednoho z pojistných balíčků. Také lze splatit peníze předčasně nebo uhradit mimořádné splátky, a to bez poplatku navíc.Doporučujeme

Chtěli byste sloučit své půjčky a úvěry, ale nemáte doložitelný příjem nebo máte záznam v registru dlužníků? Právě pro Vás je určen produkt konsolidace půjček bez registru - více informací o této nebankovní konsolidace můžete najít na stránkách Maxi-půjčky.cz

Pokud nemůžete doložit, kolik vyděláváte, mohly by Vás zajímat informace o snadné, rychlé a dostupné půjčce bez doložení příjmu.

© 2014 Konsolidace-Sloučení-Půjček.cz, Všechna práva vyhrazena, Kontakt na provozovatele.
Provozovatel tohoto webu neposkytuje ani nezprostředkovává spotřebitelské úvěry ve smyslu zák. č. 257/2016 Sb.
Stránky jsou pouze informativního charakteru.