|
Konsolidujte své dluhy a plaťte méně a pohodlněji

Co je to americká hypotéka

Pokud potřebujete výhodnou půjčku na cokoliv, a třeba i v řádu statisiců Kč, a vlastníte nemovitost, kterou můžete dát do zástavy - můžete využít úvěr, kterému se říká americká hypotéka.

Americká hypotéka - jak to funguje?

Je to velmi jednoduché. Pokud máte ve svém vlastnictví byt, rodinný dům nebo jinou vhodnou nemovitost, může Vám společnost, která Americké hypotéky poskytuje půjčit určité procento odhadní ceny nemovitosti.

Tak například, pokud máte byt v hodnotě 1 mil korun, v případě, že si sjednáte Americkou hypotéku na 70% zástavní hodnoty nemovitosti, můžete si půjčit až 700 000 Kč. A to s úrokovou sazbou, kterou u běžného spotřebitelského úvěru stěži dostanete.

Kdo Americkou hypotéku poskytuje

Tento typ hypotéky poskytují jak banky, tak i nebankovní společnosti. Bankovní americká hypotéka se vyznačuje výhodnějším úrokem, je ale méne flexibilnější, napřéklad v tom, že minimální částka, kterou si můžete půjčit je vyšší, než tomu bývá u nebankovních hypoték.

Naproti tomu nebankovní americká hypotéka je flexibilnější - prožnější - lze si půjčit už například od 50 000 Kč. Jednání a administrativa je zpravidla rychlejší než u bank, úrok bývá o něco vyšší než u bankovích amerických hypoték
Náš TIP: O výhodnou americkou hypotéku si můžete požádat prostřednictvím online formuláře na této stránce.
Doporučujeme

Další informace na téma konsolidace neboli sloučení půjček můžete najít na stránkách Maxi-půjčky.cz

Pokud nemůžete doložit, kolik vyděláváte, můžete si požádat o půjčku bez doložení příjmu - snadnou, rychlou a dostupnou půjčku.

© 2016 Konsolidace-Sloučení-Půjček.cz, Všechna práva vyhrazena, Kontakt na provozovatele